Tygrysia Kraina Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Stado Potępionych Dusz
Autor Wiadomość
Sonneillon 
Zwykły Tygrys

Wygląd: Patrz avatar.
Znaki szczególne: Żółto-zielone ślepia.
Ruja: 16-23
Wysłany: 2011-10-12, 20:26   

Imię: Sonneillon
Charakter: Niezrównoważona, nieprzyjemna i opryskliwa. Te trzy słowa najlepiej oddają jej charakter. Niechętnie zawiązuje nowe znajomości, jednak jest łasa jeśli chodzi o samców. Uwielbia ich towarzystwo, i potrafi kokietować. Jednocześnie nie chciałbyś zostać jej wrogiem.
Historia: Urodziła się całkiem niedaleko stąd. Zyła jakiś czas z matką potem zaczęła poznawać świat na własną łapą, to on ją tak zmienił, sprawił że stała się na pozór zgorzkniała i odgrodzona murem od całej reszty. Nie raz krew niewinnych przelewała się między jej pazurami, by później skończyć w strzępkach. tak też rozprawiła się z własną rodzicielką, miała po prostu taki kaprys. Trafiło, się, że miała gorszy dzień ówczesny partner puścił ją bokiem więc oberwało się matce, gdyby się nie stawiała może by żyła, a tak... cóż.
Proponowana ranga: Taka na jaką zasługuję.
Dlaczego tu: Nigdzie indziej by nie pasowała,

Śnieżny Książę: + 1 pkt. doświadczenia.[/size]
  Życie: 100

Madonna 
Zwykły Tygrys

Wygląd: Ruda tygrysica ze szramą na prawym oku.(na awie nie widać)
Charakter: Co tu opisywać? Zła, wredna, maszyna do zabijania, wielkie ambicje.
Wysłany: 2011-11-19, 09:35   

Imię: Madonna
Charakter: Madonna zawsze była zła. Lubiła polować, a gdy złapała ofiarę zawsze się z nią zabawiała. Przegryzała gardło i pozwalała tak zranionej zwierzynie biegać niedaleko. Kiedy zwierze padał jadła je żywcem. Maddona była jest i będzie wredna. Lecz jeśli chce coś osiągną przysłużając się stadu jest miła. Jeśli będzie chciała odkryć największe sekrety innych stad zrobi wszystko by je poznać. Okazuje szacunek tygrysom, które są postawione w hierarchi wyżej niż ona. Ma swoje zasady i swój własny honor.
Historia: Została urodzona na mokradłach namoorzynowych. Uczyła się tam skradania najciszej jak się da. Dlatego też sztukę tą opanowała do perfekcji. Jako że była niemiła dla innych tygrysów została wygnana. W czasie podróży zdążyła oszukać wiele tygrysów, zabić wielu ludzi. Lecz jeden z nich chciał się na niej zemścić i ścigał ja wiele miesięcy. Pewnego dnia gdy wracała z polowania zobaczyła, że człowiek na nią czeka. Niezauważona zaszła go od tyłu i zaczęła się cichutko skradać. Gdy wyskoczyła żeby zadać cios człowiek odwrócił się i zadał jej poważną ranę. Przez niego ma teraz długą szramę na prawym oku. Jednak mimo tego zabiła go bez większych problemów. Przez wiele tygodni nie widziała na zranione oko. Lecz teraz już widzi.
Proponowana ranga: Najchętniej zwiadowca. Ale to już nie ode mnie zależy.
Dlaczego tu: Wyobrażasz sobie seryjnego mordercę o tygrysów lovciających wszystko co żywe?

Akcept
+1pkt. doś

Nova 
Zwykły Tygrys
Space Death Princess

Rodzina: NARAZIE brak nowej
Ruja: 8-15
Wysłany: 2012-01-21, 16:19   

Imię:Nova Von Blood
Charakter:Pytanie proste, czy coś może ją charakteryzować? Ona jest tajemniczym typkiem. Czasami można powiedzieć, że jest dziwna. Lubi patrzeć na ból innych. Jak na potępieńca jest nawet delikatna, póki nie obudzisz w niej drugiej natury. Bachor. To słowo mieści wszystkie jej cechy, które naprawdę mogą doprowadzić kogoś do szału. Przeważnie wszystko, co dla innych jest ważne, ona stawia na drugim miejscu. Dla Novy wszyscy są tacy sami. Szanuje tygrysy silniejsze i mądrzejsze, lecz nie będzie płaszczyć się przed nikim, czy to zwykły dorosły, czy też Bóg. Posiada uczucia i wcale ich nie skrywa, wprost przeciwnie, ukazuje je w swojej pełnej okazałości. Jej słabym punktem jest przeszłość, potrafi złamać w niej ten dziecinny upór, nawet, gdy nie ma racji, i ukazać tę skrzywdzoną istotę, którą niegdyś była. Jak każda zła, jest po prostu mroczna i ma wszystkich w ...
Historia:Pewnego zimowego dnia, koty z jasnej strony wyspy ( bo kiedyś mieszkałam na wyspie Pikal ) zaatakowały nas. Moja mama właśnie uczyła mnie chodzić na łące. Łąka była około pół godziny od naszego namiotu. Więc mama wzięła mnie szybko w pysk i zaczęła uciekać szybko do namiotu. Spotkała mojego tatę. Tata, pożegnał się ze mną i pobiegł na wojnę. Mama nie zdążyła dobiec do namiotu. Jeden zły tygrys podbiegł do niej i zabił ją - ugryzł w udo. Ja nie wiedząc co robić wstałam i co chwile się przewracając się co chwilę na śnieg schowałam się pod krzakiem. Podbiegł do mnie mój kolega. Nikt nie wiedział, że go znam i nie mogłam nikomu powiedzieć, że go znam ponieważ był z jasnej strony, ale był bardzo fajny. Ufałam mu... Ale niestety Keck (Kek) był synem króla dobrych kotów. Miał zaledwie rok ( około 9-11 miesięcy ). Popychając mnie dopchnął mnie do mojego namiotu. Zauważył, że byłam ranna. Pewnie gdy tygrys ugryzł mamę poleciałam na jakiś patyk i mi się skóra przecięła na ręce ( byłam mała i miałam jeszcze bardzo cienką sierść ). Miałam złamaną lewą łapę przednią. Keck zaopatrzył mnie i położył na łóżku. Następnego dnia nie byłam w namiocie. Byłam w klatce. Król jasnej strony postanowił mnie tam zostawić i nie karmić, aż umrę. W klatce byłam dwa lata. Jadłam kamienie i piłam wodę z kałuży.Po dwóch latach miałam bardzo ostre zęby, więc przegryzłam klatkę i uciekłam. Uciekałam, chociaż byłam strasznie głodna i zmęczona. Schowałam się pod drzewem. Była akurat wiosna. Czekałam pół godziny aż cała armia goniąca mnie przebiegnie.Potem zraniona wyszłam spod drzewa. Wzięłam jakieś liście i zrobiłam sobie bandaże. Popłynęłam przez dość duży ocean. Zatrzymywałam się tylko na małych wysepkach. Łowiłam ryby i piłam wodę z oceanu. Dopłynęłam do ogromnej wyspy. Znalazłam tam stado. Zostałam z nimi. Był to mój dom.
Proponowana ranga:No właśnie,jaką rangę może mieć maleńki tygrysek?
Dlaczego tu:Nova jest typem buntownika, który stara się przeciwstawić wszystkim panującym zasadom. Ale ma cechę pozytywną, kocha naturę i tylko przy niej jej serce mięknie.Ona mogłaby godzinami siedzieć na jakimś stoku i obserwować zjawiska zachodzące na niebie. Niestety ona należy do złych osoby z zepsutym charakterem. Jest zła i nie stroni od tego, ale swoje zło ujmuje w innych aspektach. Nie kręci ją bezmózgie pokazywanie swojego złego ja.Czy wy rozumieć co ja mówić? :3
Ostatnio zmieniony przez Nova 2012-02-04, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

Herctvoi 
Przywódczyni

Wygląd: Jest ona silną oraz duża tygrysicą. Jej skóra ma czarno- niebieski kolor, zaś oczy są niebieskiej barwy.
Charakter: Her to tygrysica miła, przyjazna oraz chętna do pomocy. Udzieli jej każdemu kto jej potrzebuje. Jest również wieczną optymistką, kocha się śmiać. Ma pełno energi, chęci do życia jej nie brak. Jednak czasem może pokazać kiełki. Pełna miłości oraz współczucia, niczego się nie boi.
Znaki szczególne: Śierść
Rodzina: brak
Partner/ka: Brak
Ranga: Przywódczyni
Wysłany: 2012-01-22, 14:16   

Witam na forum i oczywiscie daje kolorek^^

Nova 
Zwykły Tygrys
Space Death Princess

Rodzina: NARAZIE brak nowej
Ruja: 8-15
Wysłany: 2012-02-04, 12:24